Неділя, 19.02.2017, 23:59       


Кривошиїнське навчально-виховне об'єднання 

"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -

дошкільний навчальний заклад"


Кривошиїнське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад"
Наш час
Меню сайту
Посилання

Сквирська РДА

Сквирська міська рада

Відділ освіти (edukit)

Сайт Сквирського РМК

Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки України

Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"

Педпреса...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...
Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
...


Пошук
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів
Друзі сайту
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
МОН
Головна » 2016 » Лютий » 23 » До 145-річчя з дня народження Лесі Українки
22:02
До 145-річчя з дня народження Лесі Українки

 23 лютого  відбувся шкільний конкурс декламаторів поезій Лесі Українки, з нагоди 145-річчя від дня народження Лесі Українки. 

 Переможцями стали:

початкова школа – І місце – Скиба Андрій та Стецюк Богдана (1 клас);

                                 ІІ місце – Мазур Аріна (4 клас);

                                ІІІ місце – Погребна Катерина (4 клас).

середня школа – І місце – Шевчук Мирослав (5 клас);

                             ІІ місце – Павлюк Софія (5 клас);

                              ІІІ місце – Климович Сніжана (6 клас)

старша школа – І місце – Гаврилюк Михайло (8 клас);

                            ІІ місце – Гаврилюк Василь (8 клас);

                            ІІІ місце – Пшенична Яна (10 клас)

 Подяки за майстерність в декламуванні поезій отримали всі учасники конкурсу. Переможці продовжать змагання в районному етапі конкурсу, який відбудеться 25 лютого 2016 року.

Переглядів: 144 | Додав: Джерело | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]