Вівторок, 17.10.2017, 21:55       


Кривошиїнське навчально-виховне об'єднання 

"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -

дошкільний навчальний заклад"


Кривошиїнське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад"
Наш час
Меню сайту
Посилання

Сквирська РДА

Сквирська міська рада

Відділ освіти (edukit)

Сайт Сквирського РМК

Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки України

Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"

Педпреса...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...
Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
...


Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
МОН

Нагороджені за досягнення у навчанні 

 

Срібними медалями

 

2013 – Криворучко  Зоряна Федорівна

2002 – Фещук  Людмила Василівна

2000 – ГЕВЧУК Сергій Юрійович

1995 – ДУБОВЕНКО  Віктор Валерійович

1992 – ГАВРИЛЮК  Володимир Михайлович

            ДЕНЕСЮК Оксана Іванівна

1990 – ГАВРИЛЮК  Людмила Володимирівна

1989 – КНИШ  Алла Іванівна

           ЛАБУНСЬКА Ірина Іванівна

    ФЕЩУК Світлана Василівна

1988 – АНТОЩУК  Людмила Миколаївна

    Шевчук Лариса Миколаївна

1987 – Наконечна  Віра Іванівна

    ПЕТЮР Світлана Михайлівна

    ЦІЛЕВИЧ Оксана Борисівна

1969 – ГАВРИЛЮК  Валентина Дмитрівна

1967 – ДИМЧУК  Майя Никифорівна

1966 – ВИСЛОВУХ  Андрій Митрофанович

1961 – БАЛАН  Лідія Степанівна

1957 - ДЖУНЬ  Лідія Анатолівна

 

1956 – ГАРКАВА  Павліна Олегівна