Вівторок, 23.05.2017, 00:26       


Кривошиїнське навчально-виховне об'єднання 

"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -

дошкільний навчальний заклад"


Кривошиїнське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад"
Наш час
Меню сайту
Посилання

Сквирська РДА

Сквирська міська рада

Відділ освіти (edukit)

Сайт Сквирського РМК

Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки України

Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"

Педпреса...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...
Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
...


Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
МОН

Нагороджені за високі досягнення у навчанні 

Золотими медалями

 

2015 – ГАВРИЛЮК  Анна Вікторівна

2013 – СТОГНІЙ  Олена Олександрівна

2007 – БОДАШЕВСЬКИЙ Михайло Васильвич

           САМБОРУК Олександр Сергійович

2006 - ГАРКАВИЙ В'ячеслав Олексійович

2002 – ГЛАБЕЦЬ  Людмила Валеріївна

           ПИЛЮТА Галина Василівна

2001 – БОДАШЕВСЬКА  Ольга Михайлівна

2000 – ПИЛЮТА  Олександр Васильович

1999 – БЕЗДУХОВА  Світлана Анатоліївна

           ГЕВЧУК Богдан Юрійович

           ПЕКЛІН Тетяна Петрівна

1997 – СТОГНІЙ  Ольга Леонідівна

1994 – ХУДА  Жанна Олексіївна

1993 – ПЕКЛІН  Людмила Петрівна

1989 – КРАСНОГОЛОВЕЦЬ  Оксана Юріївна

          СТЕПОВА Оксана Володимирівна

1984 – БЕЗДУХОВ  Олександр Анатолійович

           ГАВРИЛЮК Олександр Миколайович

1983 – НЕГОДЮК  Людмила Григорівна

1982 – КУНІЦЬКА  Лариса Анатоліївна

           КУХАР Валентина Василівна

1980 – АНТОЩУК  Наталія Миколаївна

           ГЛАБЕЦЬ Галина Іванівна

1978 – КУНІЦЬКА  Тетяна Іванівна

           ПРИНДЮК Наталія Миколаївна

           СТЕПАНЮК Наталія Іванівна

1975 – БОНДАР  Раїса Григорівна

           МОСКАЛЮК Наталія Михайлівна

1974 – ЛАЗАРЕНКО  Ніна Степанівна

1973 – МЕЛЬНИК  Зінаїда Володимирівна

           МОСКАЛЮК Олег Володимирович

1972 – ГЛАБЕЦЬ Петро Харитонович

1969 – РУЛІКІВСЬКА  Лариса Петрівна

           КНИШ Михайло Максимович

1968 – НАКОНЕЧНА  Валентина Михайлівна

           ПЕКЛІН Валентина Михайлівна

           ПОЛІЩУК Галина Федорівна

1967 – ОЛІШЕВСЬКА  Антоніна Миколаївна

1966 – БОНДАР Марія Микитівна

           ГЛАБЕЦЬ Галина Данилівна

           ГРЕБІНІЧЕНКО Ольга Андріївна

           ЗАГИНАЙЛО Галина Трифонівна

           МАЦІЙЧУК Петро Васильович

1965 – АВРАМЕНКО Світлана Григорівна

           ОЛІШЕВСЬКА Валентина Андріївна

1964 – ЛЕВЧУК  Олександр Кіндратович